12. 1. 2017

Chunky days


Tieto dečky mám už dlho v merku, podobne ako aj tento post v hlave. Chcela som spraviť poriadnu rešerš k tomu, ale vzhľadom k môjmu obmedzenému prokrastinačnému času a dátam, si hovorím v duchu, že raz spravím k tomu pokračovanie.
Neviem ako to nazvať po slovensky, tak budem tomu hovoriť dečky. Dečky zháňam u nás už nijaký ten piatok, ale zatiaľ neúspešne. Dokonca som pozerala aj jeden známy slovenský handmade portál, na ktorý nie veľmi rada chodím, ale nič. Raz sa mi mihla reklama na instagrame, ale nezapamätala som si, kto – čo to boli zač. Viete o niečom takom vy?
Našla som len vlnu v obchode. Asi sa naštvem a spravím si ju sama!

Giant wool blankets I have in my eyes for a longer time, as well as this post in my head. I wanted to make a pendant research about this, but due to the fact I have a limited procrastination time and data, I tell myself that I will do a sequel in future. The giant wool blanket I am finding (in Slovakia) for some Friday, but still unsuccessfully. One day I had a sponsored post on Instagram, but I forget who – what was it. I just found a giant wool in a shop, so maybe I give it up to my searching and I will make blanket myself!
Credit: 1/2/3/4,5/6/7

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára