29. 9. 2017

Flowerpower
Toto bol môj úplne prvý september, kedy už nechodím do školy. UŽ NEJDEM NIKDY DO ŠKOLY! Roky som čakala na túto vetu, toto obdobie, ale zrazu sa mi to zdá celé čudné. Už nie som žiadny študent, proste len dospelák. Seriózny dospelák, čo vstáva 5:30 do roboty.
Keďže stále mrnčím a to nie len na tomto blogu, kvôli mojej (ne)tvorivosti, rozhodla som sa s tým niečo spraviť. Dala som sa na kurz pattern designu cez komunitu Makeitindesign a som na to celé veľmi zvedavá! Už sa mi to začalo, tak sa pomaličky snažím v tom zorientovať. Trošku sa hnevám, že mám viac projektov a potom neviem kam skôr, ale snáď sa to utrasie.
Začala som nový sketchbook, ktorý bude len o kvetinkách a čiernej fixke. Takže sa pripravte, všetkých vás budem obsypávať kvetmi!

This was my full first September when I'm not going to the school. I WILL NEVER GO BACK TO SCHOOL AGAIN! I was waiting for years for this period, but suddenly it's all weird. I'm not anymore a student, I'm just an adult. A serious adult who getting up at 5:30.
Since I still complain and not just there on the blog for my (un)creativity, I decided to make it up something with this. I take a course of a pattern design on community Makeitindesign and I'm really curious! It just started so I'm trying to not lost my head. I'm a little bit angry on myself, I'm planning more projects at this moment and then I don't know what first I need to do. 
I started on my new sketchbook, which will be just about flowers and black mark. So, be ready, I will fill up you by flowers!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára